11/10/2023 10:06  -  1 αναγνώσεις

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ (Δ.Ο.Κ.Α.Σ)                                                                                                          Σητεία 11/10/2023

Συγχαίρουμε τους αθλητές του Ομίλου Αντισφαίρισης Σητείας Λέανδρο Μαλιαρουδάκη ο οποίος κατέκτησε την 3η θέση στην κατηγορία Β1 35+ Ανδρών και  Anna Rtsxiladze η οποία κατέκτησε την 2η θέση στην κατηγορία Γυναικών, στο 6ο Παγκρήτιο τουρνουά βετεράνων τένις το οποίο διεξήχθη στα Χανιά από 29 Σεπτέμβρη έως 1 Οκτώβρη.

Συγχαίρουμε επίσης τον αθλητή του ομίλου Μάξιμο Κοντογιωργάκη ο οποίος κατέκτησε την 3η θέση (στα διπλά) στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα τέννις κατηγορίας Ε2 κάτω των 16.